Alışveriş merkezimiz her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
67 BURDA AVM

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve 2009 yılındakapılarını ziyaretçilerine açan Esas 67 Burda AVM, 21 bin 945 m²’lik kiralanabilir alan, 73 mağaza, 6 sinema salonu ve 453  araçlı kotoparkı ile Zonguldak’ta hizmet vermektedir.

 

Modaya yön veren markaları, her damak zevkine hitap eden lezzet seçenekleri, keyiflisohbetlere ev sahipliği yapan kafeleri, eğlenceli etkinlikleri ile Zonguldak’ın yaşam ve buluşma merkezi olan Esas 67 Burda AVM,alışveriş ve eğlence deneyimini aynı anda sunarak öne çıkarmaktadır.Esas 67 Burda AVM, dünyanın sayılı pazarlama ve iletişim dernekleriarasında gösterilen AMCP’nin organize ettiği MarCom Ödüllerinde“Sevgi Postanesi” projesiyle 3 Platin ve 1 Altın ödülün sahibi olaraktabaşarısını tescillemiştir.

ESAS GAYRİMENKUL

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 945 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.